Permissions Turbo (1.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: seconds
ru: секунд

en: Features
ru: Особенности

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Permission
ru: Право доступа

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Admin
ru: Администратор

en: Collapse all
ru: Cвернуть все

en: Filter permissions
ru: Разрешения для фильтрации

en: No permissions found.
ru: Права доступа не найдены.
