Permissions Turbo (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik
