Permissions Turbo (1.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: seconds
sv: sekunder

en: Features
sv: Funktioner

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Permission
sv: Behörighet

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Admin
sv: Administrera

en: Collapse all
sv: Fäll in alla

en: Filter permissions
sv: Behörigheter för filter
