Permissions Turbo (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Permission
ta: அனுமதி

en: About
ta: பற்றி
