Permissions Turbo (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Permission
te: అనుమతి

en: About
te: గురించి
