Permissions Turbo (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: About
th: เกี่ยวกับ
