Permissions Turbo (1.0.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: seconds
tr: saniye

en: Features
tr: Özellikler

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Permission
tr: İzinler

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Saving...
tr: Kaydediliyor...

en: Admin
tr: Yönetim
