Permissions Turbo (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...
