Permissions Turbo (1.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Features
uk: Властивості

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Permission
uk: Повноваження

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Admin
uk: Адмін

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Filter permissions
uk: Фільтрувати повноваження

en: No permissions found.
uk: Повноважень не знайдено.
