Permissions Turbo (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Permission
az: İcazə

en: About
az: Haqqında
