Permissions Turbo (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།
