Permissions Turbo (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: seconds
hi: क्षण

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: Permission
hi: अनुमति

en: About
hi: के बारे में

en: Admin
hi: प्रशासन
