Permissions Turbo (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Features
hr: Značajke

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
