Permissions Turbo (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: seconds
sk: sekundy

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Admin
sk: Administrátor
