Permissions Turbo (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Permission
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
