Permissions Turbo (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: seconds
vi: giây

en: Features
vi: Tính năng

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Permission
vi: Quyền

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu
