Permission UI (2.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: N/A
he: -ללא-

en: Users
he: חברי האתר

en: Operation
he: פעולה

en: Entity
he: יישות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות
