Permission UI (2.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: N/A
hi: एन / ए

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Operation
hi: काम

en: Entity
hi: इकाई

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: 1 user | @count users
hi[0]: १ प्रयोक्ता
hi[1]: @count प्रयोक्तायें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल
