Permission UI (2.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Users
hu: Felhasználók

en: Operation
hu: Művelet

en: Entity
hu: Entitás

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Scope
hu: Hatókör

en: Permission
hu: Jogosultság

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek
