Permission UI (2.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება

en: 1 user | @count users
ka[0]: 1 მომხმარებელი
ka[1]: @count მომხმარებელი

en: Add role
ka: როლის დამატება
