Permission UI (2.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Users
ps: غړي

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول

en: Bundles
ps: بنډلونه
