Permission UI (2.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: N/A
ru: Н/Д

en: Users
ru: Пользователи

en: Operation
ru: Действие

en: Entity
ru: Сущность

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Scope
ru: Ограничение

en: Permission
ru: Право доступа

en: 1 user | @count users
ru[0]: @count пользователь
ru[1]: @count пользователя
ru[2]: @count[2] пользователей

en: Add role
ru: Добавить роль

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundles
ru: Наборы
