Permission UI (2.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: N/A
ta: இல்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Operation
ta: செயல்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Add role
ta: பாத்திரத்தைத் சேர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
