Permission UI (2.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: N/A
ar: غير موجود

en: Users
ar: المستخدمين

en: Operation
ar: عملية

en: Entity
ar: الكيان

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم

en: Add role
ar: أضف دورا

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان
