Permission UI (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
