Permission UI (2.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Utility
ca: Utilitat

en: N/A
ca: No aplica

en: Users
ca: Usuaris

en: Operation
ca: Operació

en: Entity
ca: Entitat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Scope
ca: Àmbit

en: Permission
ca: Permís

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls
