Permission UI (2.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: 1 user | @count users
fil[0]: 1 tagagamit
fil[1]: @count tagagamit
