Permission UI (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
