Permission UI (2.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Users
jv: Panganggo

en: Operation
jv: Operasi

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
