Permission UI (2.0.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: N/A
lv: N/P

en: Users
lv: Lietotāji

en: Operation
lv: Operācija

en: Entity
lv: Entītija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti
