Permission UI (2.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
