Permission UI (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
