Permission UI (2.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: N/A
ro: N/D

en: Users
ro: Utilizatori

en: Operation
ro: Operație

en: Entity
ro: Entitate

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Permission
ro: Permisiune

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: Add role
ro: Adaugă un rol

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri
