Permission UI (2.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: N/A
sl: N/D

en: Users
sl: Uporabniki

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: Machine name
sl: Strojno ime
