Permission UI (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: N/A
th: ไม่มี

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: 1 user | @count users
th[0]: ผู้ใช้ 1 คน
th[1]: ผู้ใช้ @count คน

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
