Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
