Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Users
bg: Потребители

en: Operation
bg: Действие

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Add role
bg: Добавяне на роля
