Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།
