Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Users
el: Χρήστες

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Entity
el: Οντότητα

en: Permissions
el: Άδειες

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Permission
el: Άδεια

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
