Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: Add role
kk: Рөл қосу
