Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
