Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Users
nn: Brukarar

en: Permissions
nn: Rettar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
