Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి

en: 1 user | @count users
te[0]: 1 వాడుకరి
te[1]: @count వాడుకరులు
