Permission UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Name
ug: ئىسىم

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش
