Permission watchdog (2.0.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Added
it: Aggiunto

en: Desc
it: Disc

en: Now
it: Adesso

en: Sort by
it: Ordina per

en: Removed
it: Rimosso

en: Apply
it: Applica

en: Permission
it: Permesso

en: Offset
it: Scostamento

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Maintenance mode
it: Modalità di manutenzione
