Permission watchdog (2.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Removed
af: Verwyder

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: - All -
af: - Alle -
