Permission watchdog (2.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - Any -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Maintenance mode
ar: وضع الصيانة

en: Asc
ar: تصاعدي
