Permission watchdog (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Permission
bs: Dozvole

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
