Permission watchdog (2.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Added
da: Tilføjet

en: Desc
da: Faldende

en: Now
da: Nu

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ago
da: siden

en: Removed
da: Fjernet

en: Apply
da: Udfør

en: Permission
da: Tilladelse

en: Offset
da: Forskydning

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Maintenance mode
da: Vedligeholdstilstand

en: Asc
da: Stigende
