Permission watchdog (2.0.0) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Added
de: Hinzugefügt

en: Desc
de: Absteigend

en: Now
de: Jetzt

en: Sort by
de: Sortierung

en: ago
de: her

en: Removed
de: Entfernt

en: Apply
de: Anwenden

en: Permission
de: Berechtigung

en: Offset
de: Versatz

en: - Any -
de: - Alle -

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Maintenance mode
de: Wartungsmodus

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Generate a given number of content. Optionally delete current content.
de: Eine bestimmte Anzahl von Inhalten erzeugen oder vorhandene Inhalte löschen.

en: Role change
de: Rollenänderung
